11 Eylül 2013 Çarşamba

Avon Truly Radiant 5 Dakikada Yenileyici Tedavi / Avon Truly Radiant 5 Minute Renewing Treatment

Merhaba! Bugün öylesine denemek için aldığım ve beni oldukça şaşırtan bir üründen bahsetmek istiyorum: Avon Truly Radiant 5 Dakikada Yenileyici Tedavi. Bunun cilde aydınlık veren basit bir maske olduğunu düşünmüştüm, ama aslında bu bir maske ile scrubın birleşmiş hali gibi olan bir ürün.

Hey everyone! Today our guest is a product I bought on a whim, just to try it out: Avon Truly Radiant Renewing Treatment. I thought this was a simple mask that claims to give the skin brightness but it actually surprised me. This product is what would happen if a mask and a scrub came together and had a baby.


Uygulanışı maske gibi, ama içerisinde scrub işlevi gören tanecikler var, ve bu tanecikler oldukça sert. Ürünü gözlerden kaçınarak tüm yüzünüze uyguluyorsunuz, 5 dakika bekledikten sonra tüm yüzünüze masaj yapar gibi yediriyorsunuz ve yıkıyorsunuz. 

This product may seem like a regular mask, but the consistency is something in between a gel mask and a scrub, it has microbeads in it that are not gentle at all. You apply this product to your entire face, avoiding the eye area, wait for 5 minutes, then massage the product into the skin so that it can act as a scrub, and rinse the product. Gördüğünüz gibi ürünün ışıltılı bir yapısı var. Jelin içindeki granüller altın renkli, ürünü yaydığınızda yüzünüze ışıltı veriyorlar. Ürünün aydınlatıcı etkisi sanırım buradan geliyor. Ve gerçekten işe yaradığını söyleyebilirim. Özellikle cildinin soluk görünmesinden yakınanlar bu üründen memnun kalacaklardır. 

As you can see a shimmer runs through the product. The microbeads in the gel are gold colored, and when you massage the product into your face, they give luminosity to the face. This is probably where the brightening effect comes from, and it really does work. People who complain about their dull skin would like this product quite a bit.

Bu ürünü Avon kataloglarından, temsilciler üzerinden bulabilirsiniz, sık sık indirime giriyor. Katalog fiyatı 16 lira, ama şu an indirimde 8 liraya alabilirsiniz.

You can find this product through Avon representatives, and these products go on sale quite often. Regular price is around 8$.


Sizin en sevdiğiniz maskeleriniz hangileri?

What are your favourite face masks? 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder