14 Eylül 2013 Cumartesi

Essence Kajal Pencil - Teddy


Merhaba! Bugün sizlere Essence'in Kajal Kalemlerinden Teddy'yi tanıtmak istiyorum. Kahverengi göz kalemlerini çoğu zaman siyaha tercih ediyorum, daya yumuşak görünüyorlar ama aynı zamanda gözlere güzel bir derinlik katıyorlar. Essence'in bu kalemini de hiç denemeden almıştım, muhtemelen adının Teddy oluşu bana MAC'in Teddy adlı çok sevilen kahverengi göz kalemini hatırlattığından, ve fiyatının inanılmaz ucuz olması nedeniyle. Ben aldığımda 4,95 TL'ydi diye hatırlıyorum.

Hey everyone! Today I want to talk about an amazing kajal pencil called Teddy by Essence. I prefer brown eyeliners over black, they give a softer but still defined look and add depth to the eyes. I bought this pencil without swatching it, probably because it has the same name with MAC's very well-loved brown eyeliner Teddy, and it was incredibly cheap. I believe it was around 2 dollars when I bought it.

Kendisi fiyatına göre inanılmaz bir performans gösteriyor, son derece yumuşak ve kalıcı, bende akma ve bulaşma yapmadı. Çok güzel bir kahverengi, içinde yoğun bir şekilde sim yok ama bir parlaklık veriyor, mat bir kalem değil kesinlikle. Fiyatı düşünüldüğünde gerçekten şans verilebilecek bir kalem olduğunu söyleyebilirim. Ama deneyerek almanızda fayda var, bu kalemi çok beğendikten sonra hiç düşünmeden aynı seriden 2 renk daha aldım ve bir tanesi inanılmaz sert çıktı maalesef.

This is an amazing brown with a little bit of sheen running through it, but not shimmery or anything. And the kajal itself is very smooth and long lasting, considering the price, I'm really impressed. I have to say, these kajal pens from Essence are a total hit and miss. After trying out this one, I bought 2 more from the same line and one of them was not soft at all. Sonuç olarak, ben bu kalemi oldukça severek sıklıkla kullanıyorum ve denemenizi içtenlikle önerebilirim.

Overall, I love using this pencil and I prefer it over my high-end liners quite a lot, I believe it's definitely worth giving a shot.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder