18 Ocak 2014 Cumartesi

The Balm Bahama Mama Bronzer


Merhaba! Bu sıralar The Balm'a blogumda oldukça fazla yer veriyorum çükü gerçekten en sevdiğim markalardan birisi ve olabildiğince çok ürününü tanıtmak istiyorum. Bugünkü konuğum The Balm Bahama Mama Bronzer. 

Hey everyone! The Balm is starting to appear quite often on my blog, as I love so many different products from the brand and want to tell you about all of them. Today I'll be talking about The Balm Bahama Mama Bronzer.  Aslında bu bronzerı satın almayı hiç düşünmüyordum çünkü beyaz tenim için fazla koyu kalacağını tahmin ediyordum. Ama bir indirimde denemek için sepetime attım ve iyi ki atmışım. Benim oldukça beyaz tenimde bile abartı görünmeyen, her cilt tonuna yakışan, ne fazla kahverengi ne turuncumsu görünen harika bir mat bronzer. Yapısı klasik The Balm kalitesine sahip, yumuşacık, oldukça pigmentli ve tüm gün kalıcılığını koruyor.

I actually wasn't thinking about buying this one as I thought it would be too dark for my pale skin, but I was really wrong. This doesn't even look overboard on my light skin, and it literally suits every skin tone. It's not orangey, it's not muddy, it's the perfect matte bronzer color. It has classic The Balm quality, incredibly soft and pigmented, it also stays put all day long.   


Bu bronzerın ne kadar güzel, soğuk tonlu bir rengi olduğunu görebilirsiniz. Sahip olduğu soğuk alt ton ve mat yapısı nedeniyle bu bronzer kontür için birebir. Ben bunu tüm yüzüme renk vermek için uygulamaktansa genelde elmacık kemiklerimi, burnumu, alnımı gölgelendirmek, kontürlemek için kullanıyorum. Benim oldukça beyaz tenimde bile doğal durmayı başarıyor, ama gerçekten çok pigmentli olduğu için hafifçe ve dikkatlice uygulamak gerekiyor. Fırçanızın ucuna alacağınız azıcık bir ürün bile yetecektir. 

You can really see what a great cool toned color this bronzer has. I see this as more of a contouring powder rather than an all over bronzer, I use it to contour my cheekbones, my forehead, my nose and it does an amazing job, it gets the job done and still looks natural. If you have a light skin tone, you have to be careful with it, as it's crazy pigmented. Just take a little bit of product on your brush and apply lightly. 


Kontürleme gibi zor bir şeyi bile benim için kolay bir hale getiren bu bronzerı gerçekten çok seviyorum. The Balm ürünleri beni çok şaşırtan bir şekilde ülkemizde neredeyse yurtdışından daha ucuza satılıyor, bir de indirimlerde yakaladığınızda tadlarından yenmiyor. Eğer güzel, kaliteli ve doğal duran bir kontür pudrası arıyorsanız bu ürüne mutlaka bir şans vermelisiniz derim. Görüşmek üzere!

This bronzer makes something as tricky as contouring seem really easy for me, and it gives the most gorgeous, effortless look! The Balm products are incredibly amazing considering their price, they never fail to amaze me. This bronzer is no exception. If you're searching for the perfect contouring powder, this might be the one, no matter what king of skin tone you have. You may want to give it a go. See you soon! 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder