3 Şubat 2014 Pazartesi

Rimmel Sunshimmer 3-in-1 Shimmering Bronzer


Merhaba! Havalar son günlerde çok soğuk olduğundan bembeyaz, hayalet gibi bir yüzle gezmeye başladım; bu nedenle de yüzüme renk getiren ürünler şu an hayatımın çok büyük bir parçası. Bugün size geçtiğimiz yazdan beri çok severek kullandığım bir üründen bahsedeceğim: Rimmel Sunshimmer 3-in-1 Shimmering Bronzer.

Hey everyone! As the weather gets colder and colder, I start to get even paler (if that's even possible) and hopelessly reach for products that will bring some color to my face. Rimmel Sunshimmer 3-in-1 Shimmering Bronzer has been doing this job pretty well for a while now, and is worth a mention.  Bu bronzer benim kullandığım ve çok sevdiğim diğer bronzerlarımın aksine oldukça sıcak tonlu ve fazlaca ışıltılı. Ama ben kendisini nedense çok sevdim! Abartı durmayan, yüze çok güzel bir renk ve canlılık veren bir bronzer. Yapısı oldukça güzel, yumuşak. Çok fazla olmasa da biraz tozutuyor, ama bu benim için bir sorun değil. Kalıcılığı gayet iyi, sabah uyguluyorum ve gün içerisinde tazelemem gerekmeden akşama kadar kalıyor. 

Unlike all of my beloved bronzers which are matte and cool toned, this is quite warm toned and shimmery. But surprisingly I like it so much! I can never go overboard with this, it just gives a healthy color to my pale complexion and adds a nice glow. It's texture is quite nice, very soft and blendable. Staying power is good as well, I apply it in the morning and it stays quite nicely all day long without and re-application.  


Biri açık-orta kahverengi, biri sıcak bir tuğla rengi, biri de şampanya-inci rengi olmak üzere hepsi altın ışıltılı 3 farklı renkten oluşuyor ve ben hepsini karıştırarak büyük bir fırçayla uyguluyorum, bazen de ekstra olarak en açık rengi küçük bir fırçaya alıp aydınlatıcı olarak kullanıyorum. Hepsi karıştırıldığında yukarıda soldaki renk ortaya çıkıyor, yüze doğal bir bronzluk ve sağlıklı bir ışıltı veriyor.

This bronzer consists of a light to medium brown, a warm brick color and a champagne color, all of which have golden shimmer. I mix them all with a big, fluffy brush and apply to my cheeks, chin and temples for an all over bronzey glow. Sometimes I take a smaller brush, take the light champagne shade and use it as an highlighter. When all three shades are mixed together, you get the color on the far left above, which gives a natural bronzed look with a healthy golden glow.  


Özellikle yaz aylarında bronz tene çok yakışacağını düşündüğüm bu bronzerı ben 1 yıldan fazladır yaz kış severek kullanıyorum. Verdiği rengi, ışıltıyı ve canlılığı o kadar seviyorum ki bazen sadece bronzer olarak değil, allık olarak kullandığım bile oluyor. 17-18 lira civarı oldukça uygun bir fiyata sahip olan bu bronzerı Watsons mağazalarında bulabilirsiniz. Görüşmek üzere!

This bronzer would look especially beautiful on tanned skin, it's perfect for the summer time. But I love the healthy color and glow it gives so much that I use it all year round. Sometimes I skip blush and use this as a bronzer and blush altogether, it looks like you've used a bronzer, a blush and a highlighter although you've only used one product. This is around 8-9 dollars mark, which is quite a good price for a nice bronzer. See you soon!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder