3 Aralık 2013 Salı

Estée Lauder Pure Colour Eyeshadow Duo - Raisins


Merhaba! Bugün sizlere aylarca Sephora'da, Boyner'de her gördüğümde bana standın önünde kriz geçirten, anlata anlata bütün yakın arkadaşlarımı bıktırdığım, acaba almasam mı dediğim her seferinde Tanya Burr, Zoella gibi bir Youtuber'ın videosunda rastladığım ve tekrar istediğim, sonunda da çok sevdiğim bir arkadaşım tarafından bana doğum günümde hediye edilerek krizlerimin son bulmasını sağlayan bir far paletinden bahsediyorum: Estée Lauder Pure Colour Eyeshadow Duo: Raisins. 

Hey everyone! Today's post is about a product that was on the top of my wishlist for months. I had nervous breakdowns everytime I see this duo at Sephora and all of my close friends got sick of hearing me talking about it. Each time I had hesitations about whether or not to buy it, I saw a video of Tanya Burr or Zoella using it, which basically means to me that it has to be mine. Finally, this baby was gifted to me by a very close friend of mine after months of drama: I present you Estée Lauder Pure Colour Eyeshadow Duo in Raisins.Peki bu paleti bu kadar istememin sebebi neydi? En önemlisi, bu palet benim kullanmaktan asla sıkılmayacağım ve kendime en çok yakıştırdığım iki renkten oluşuyor: açık şeftali-pembe ve bordo-kahve tonlar. Eğer dünya üzerindeki tüm farlar arasında sadece iki renk seçmem gerekse bu iki rengi seçerim. Aynı zamanda bu farlar high-end bir markadan beklendiği gibi inanılmaz yumuşak, pigmentli, kolay dağıtılabiliyorlar ve baz kullanmadan bile tüm gün sürdüğüm şekilde kalıyorlar. 

So, why am I so head over heels in love with this palette? First, can we take a moment to appreciate the gorgeous colors? These are the two colors I would pick if I had to choose only two colors out of all the eyeshadows in the world: A light peachy-pink and a burgundy-brown shade. The colors aren't the only thing that drew me in of course. These have a formula that you would expect from a high-end brand; they are incredibly soft, pigmented, easy to blend and most importantly, they stay on my lid all day even without a base (which rarely happens).


Özellikle önümüzdeki kış aylarına inanılmaz yakışacağını düşündüğüm bu palet şimdiden elimden düşmemeye başladı bile. Fiyatını kesinlikle hak eden bu ürüne gönül rahatlığıyla bir şans verebilirsiniz!

This palette is "the one" for me in the winter months. I can see myself wearing only this for the upcoming colder months (well, I have already started). If you're a fan of these type of colors like me, this duo definitely deserve its price tag and you should really give it a try. See you soon!

2 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. Gerçekten harika bir renk! O kadar seviyorum ki bu koyu rengi gündüz okula giderken bile kullanıyorum. :)

      Sil