2 Aralık 2013 Pazartesi

Sleek Face Form - FairMerhaba! Bugün yüz makyajınızı tek paletle tamamlamak için biçilmiş kaftan olan bir üründen bahsediyorum: Sleek'in kontür pudrası-aydınlatıcı-allıktan oluşan uygun fiyatlı harika paleti Face Form.

Hey everyone! Let's talk about transforming our faces today, shall we? Face Form palette by Sleek really does it all, it brings together a contour powder, a highlighter and Sleek's infamous Rose Gold blush. Paletin bendeki rengi serideki en açık renk olan Fair ve seride Light, Medium ve Dark olmak üzere üç renk daha var. Şimdi tek tek bu pudraları inceleyelim:

I have this in the shade Fair, which is the obviously the lightest. There are 3 more shades of this palette: Light, Medium and Dark. Let's get a closer look to this baby:


Kontür için olan pudra benim oldukça beyaz olan tenime tam uyuyor. Ne turuncu, ne kahverengi bir görünüm veriyor, dağıtması oldukça kolay ve tüm gün yüzümde kalıyor. Beyaz tenli olup kontür için doğal duran, açık renk bir pudra bulamayanlar bu palete bir şans verebilir. 

The contouring powder is a match made in heaven for my pale skin. It's not orange, not muddy, easily blendable and stays put all day long. What more can you want? All the pale skin girls who are in a neverending search for the perfect contouring powder: This might be the one!

Aydınlatıcı pembeye dönük bir kırık beyaz gibi tanımlanabilir. Yüze uygulandığında doğal, inci gibi bir parlaklık veriyor. Kesinlikle en sevdiğim aydınlatıcılarımdan biri. 

Highlighter is a pale pinky off white which gives a gorgeous pearly sheen when applied. Definitely one of my favourite highlighters.

Rose Gold allık içinse ne yazık ki çok iyi şeyler söyleyemeyeceğim. Kesinlikle inanılmaz bir renk, ama benim ten rengim için fazla iddialı. Ne kadar hafif bir elle sürersem süreyim abartı duruyor. Açık tenliler çok çok hafif uygularsa iyi bir sonuç alabilir ama benim elim bu allığa bir türlü gitmiyor, her ne kadar kullanan herkes öve öve bitiremese de!

Unfortunately, I won't be singing love songs to Rose Gold blush like pretty much everybody else does. It's just too pigmented for me! I know that's actually a good thing for a blush but it makes it really hard for me to apply and I'm quite light-handed. You have to be really careful with this blush and because of that I don't really see myself reaching for this blush at all.


İnanılmaz pigmentli, yumuşacık ve kalıcı pudralardan oluşan bu palet özellikle seyahate tek ürün olarak götürmek için çok kullanışlı. Eğer bir gün bu paletin dibini görmeyi başarırsam (ki hiç sanmıyorum) Sleek'in sadece kontür pudrası ve aydınlatıcıdan oluşan Face Contour Kit'ini alacağım. Görüşmek üzere!

This palette could be the only thing you would bring to a vacation in the blush, bronzer, highlighter category and you wouldn't regret it. Incredibly pigmented, soft, blendable and long-lasting powders: Sleek did a great job! See you soon!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder