18 Aralık 2013 Çarşamba

Yeni Yıl İstek Listem / New Years' Wishlist


Merhaba! 2014 yaklaşırken ben de şu sıralar en çok istediğim şeylerden oluşan bir istek listesi hazırladım. Bazıları kolayca ulaşamayacağım ürünler olsa da, hayal etmek yasak değil, değil mi? :)

Hey everyone! As 2014 is fast approaching, I created a little (okay, not so little) wishlist. Some of these are pretty hard for me to get, but hey, a girl can dream, right?


1- Urban Decay Naked 3: Urban Decay bir an önce ülkemize gelse de bu paletle kavuşsak artık, her blogda görmek ve aşık olmaktan fenalık geçirmek üzereyim.
2- Nars Douceur Allık: Uzun zamandır istek listemde olan bu allığa 2014'te artık kavuşmak istiyorum.
3- Mac Craving Ruj: Sanki hiç pembe-mürdüm rujum yokmuşçasına utanmadan bu ruju da istiyorum. 
4- Lorac Pro Palet: Yine kolay ulaşamayacaklarımdan, ama çok istiyorum ve bir yolunu bulup 2014'te bu palete sahip olmalıyım.
5- Nars Palais Royal Satin Lip Pencil: Nars'ın kalem rujlarına aşık olduğumdan Nars Promiscuous Lip Set yazımda bahsetmiştim, tam benlik koyu bordo bir renk olan bu ruja da en kısa zamanda sahip olmak istiyorum.
6- Laura Mercier Secret Camouflage SC2: Lisa Eldridge bu kapatıcıyı o kadar övdü ki, artık almazsam ayıp olacak.
7- Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Spf 50: En sevdiğim blogger/youtuber'lardan Viviannadoesmakeup'ın favorisi olan bu güneş koruyucusunu Kiehl's mağazasında denedim ve kesinlikle şu ana kadar denediğim en hafif formüle sahip. En yakın zamanda almalıyım.
8- Nuxe Reve de Miel Lip Balm: Herkes tarafından övülen bu lip balmı özellikle mat bir bitişe sahip olduğu için merak ediyorum.
9- Real Techniques Sam's Picks Set: Real Techniques fırçalar arasında denemediğim ve istediğim tüm fırçaları içeren bu set, yılbaşı ağacımın altında görsem beni en mutlu edecek şeylerden birisi.
10- Clarins Lotus Cilt Bakım Yağı: Cilt bakımı konusunda üzerine tanımadığım Caroline Hirons, blogunda bu cilt yağının ne kadar mucizevi olduğunu anlattığından beri bu ürün istek listemin en üstünde yer alıyor.
11- Nars Pro Prime Smudge Proof Eyeshadow Base: Denediğim hiçbir göz makyajı bazı farlarımın tüm gün gözümde aynı şekilde kalmasını sağlayamadı, son çare olarak benim gibi yağlı göz kapaklarına sahip herkesin övdüğü bu ürünü denemek istiyorum.
12- The Balm Balm Voyage Palet: Yakın zamanda Gratis'e gelen bu palete eğer yılbaşında indirim olursa hemen kavuşmak istiyorum, aylardır gelmesini bekliyorum!

1- Urban Decay Naked 3: If I see another blog post or youtube video about this, I'm afraid I will lose my mind. Naked 3, please be mine this year!
2- Nars Douceur Blush: I've been wanting this for months, I hope 2014 will bring us together. 
3- Mac Craving Lipstick: Yes, I want yet another pink-plum lipstick. What a shocker. And no, I'm not ashamed of myself for owning around 20 plum lipsticks and still wanting another.
4- Lorac Pro Palette: This is something I won't be able to get easily as Lorac is not sold here in my country. But let's not stop dreaming.
5- Nars Palais Royal Satin Lip Pencil: I've recently fallen in love with Nars lip pencils, and this gorgeous burgundy color is right up to my alley.
6- Laura Mercier Secret Camouflage SC2: Lisa Eldridge raved about this so much that if I don't get it, I will feel like I'm betraying Lisa. Which should never happen. 
7- Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Spf 50: One of my favourite blogger/youtubers Viviannadoesmakeup said this was her favourite sunscreen, I tried it at the Kiehl's store and she had a point, this has an amazing, light texture. It has to be mine.
8- Nuxe Reve de Miel Lip Balm: Another everybody's favourite. A matte lip balm that smells like honey? Count me in please.
9- Real Techniques Sam's Picks Set: Sam managed to pick every single brush I want to try from her line, all thanks go to her. Now I have to get my hands on it. Or maybe someone leaves it underneath my tree? Nobody?
10- Clarins Lotus Face Treatment Oil: Caroline Hirons said that this is amazing for oily skin, and I believe everything she says about skin care. I should have it!
11- Nars Pro Prime Smudge Proof Eyeshadow Base: After trying almost every eyeshadow base in the market, I still couldn't find one that keeps my eyeshadow from creasing. I've seen some youtubers with oils eyelids like mine swear by this, maybe this would be the winner for me.
12- The Balm Balm Voyage Palette: After waiting for months, this has finally landed to our stores. I can't wait to get it!


Tabii ki bu asıl istek listemin küçük bir kısmı, hepsini yazmaya kalksam bu yazı 3 metre kadar sürebilirdi o yüzden şu sıralar en çok istediklerimi seçtim. Umarım 2014 hepimize istediğimiz her şeyi getiren bir yıl olur. Görüşmek üzere!

Here's my little wishlist, of course this list is just a fraction of the things I want, but these are the things I want to have as soon as possible. See you soon and I hope your wishlist for 2014 comes true!

2 yorum:

  1. hepsi 2014'de sizin olsun inşallah. öyle yavaş yavaş da değil, hepsi birden:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ne kadar güzel bir dilek bu böyle, umarım hepimizin 2014 dilekleri bir an önce gerçekleşir :)

      Sil