1 Aralık 2013 Pazar

Rimmel Apocalips Lip LacquersMerhaba! Bugün sizlere ilk çıktıklarında blog dünyasını kasıp kavuran ve kendilerine yapılan her övgüyü hak eden Rimmel Apocalips Lip Lacquers, yani sıvı rujlardan bahsedeceğim. 

Hey everyone! Although I'm quite late to talk about these tremendously hyped Rimmel Lip Lacquers, I do believe they're worth every single praise they've received so far and they should get a mention on my blog as well.Çıktıkları andan beri her Youtube videosunda ve her blogda gördüğüm bu rujları ülkemize geldikleri gün almıştım. O zamandan beri çekmecemin en sık kullanılanlar kısmında sağlam bir yer edindiler. Bu rujlar tek sürüşte opak renk veriyor, dudak parlatıcıları gibi bir aplikatöre sahip oldukları için uygulama yapmak oldukça kolay (Apocaliptic ve Big Bang gibi canlı renklerde bile), dudakta ağırlık yapmıyorlar, yapışkan bir his bırakmıyorlar ve 3-4 saat kadar renklerini hiç kaybetmeden kalıyorlar. Yani bir rujdan beklediğim her şeyi sağlıyorlar diyebilirim.

I bought these the day they hit our country's drugstore shelves and they have found themselves a place in my most-used lipsticks box since then. They give opaque color in one swipe, they have a lip-gloss-like applicator which makes them really easy to apply (even the bold ones like Apocaliptic and Big Bang) , they don't feel heavy or sticky on the lips at all, and they stay on for 3-4 hours even after eating and drinking. Everything you could expect from a great lipstick!


Solstice aralarında en çok kullandığım. Ne tonlarda bir makyaj yaparsam yapayım, eğer nasıl bir rujun o makyaja yakışacağına karar veremediysem elim hep ona gidiyor. Her makyaja yakışan, pembeye yakın bir nude renkte.

Solstice is a pink hued nude color and it definitely is the one I use the most as it works perfectly with every single makeup look I try.  Whenever I can't decide which lipstick would suit better for a look, I go for this one, it's really fool-proof.

Celestial, Solstice'ten biraz daha canlı bir pembe. Özellikle şampanya/bronz tonlu göz makyajlarına bu rengi çok yakıştırıyorum.

Celestial is a bit more pinky than Solstice but they're quite similar colors. This one goes particularly well with champagne/bronze toned eyeshadow looks.

Apocaliptic oldukça dramatik, fuşyaya yakın bir pembe, günlük kullanıma pek uygun olmasa da hafif bir göz ve yüz makyajına renk katmak için harika bir renk.

Apocaliptic is definitely a in-your-face, bright fuschia. It's not one for daily use but it's amazing for a pop on the lips if you keep the rest of your makeup quite toned-down.

Big Bang klasik, mavi alt tonlu, herkesin sahip olması gereken bir kırmızı tonu. Elimin en sık gittiği kırmızı rujlardan biri.

Big Bang is a classic, blue toned red lipstick, the kind that everybody should absolutely own. This is one of my most used red lipsticks, it looks great on everybody.


Bu postu ufak bir uygulama önerisiyle bitiriyorum, bu rujları kat kat sürmeden, aplikatöre geldiği kadarı tek seferde dudağa yayarak uygulamak en iyi sonuçları veriyor, eğer kat kat sürülürse bir türlü tam oturmuyor, test edildi ve onaylandı. Görüşmek üzere!

A little application tip: don't go overboard with these. Just use whatever comes to the applicator at one dip and blend it to your lips well, take your time. If you apply them over and over again, they never sit well and look good, believe me I've been there. See you soon!  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder